Telefon: (0216) 498 80 88 - E-Mail: info@vinetyazilim.com

Kurumsal

/ Kurumsal Yapımız Hakkında Bilgiler
KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız, yazılım projelerinin yanında, web tasarımı, network çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, "Size Özel Çözümler" getirmektedir.

Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitab etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Vinet Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sadece paket programlar değil, özel yazılımlarımızla da sizin yanınızdayız. Firmaların ihtiyacına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştımayı amaçlamaktayız.

Vinet Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Vinet Yazılım ve Danışmanlık Hizmetlerinin geliştirdiği yazılımlar tamamen kendi profesyonel ekibimiz tarafından analiz edilip geliştirilmektedir.

%100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak programlar sürekli güncel tutulmaktadır. Gelişen teknoloji her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve yeniden yapılandırıyor. Bu yeniden yapılandırmada "Size Özel Çözümler" sunarak firmanızın bilgisayar teknolojisine ayak uydurmasını sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız
Yazılım Proje Yönetimi
Danışmanlık Hizmetleri
Dökümantasyon Yönetimi
Muhasebe Entegrasyonları
Eğitim Hizmetleri
B2B ve B2C Hizmetleri